+372 5565 1875      ratelbet@gmail.com

Meie pakutavad teenused

Liivapritsi tööd

Liivapritsiga puhastamine

Liivaprits on kõige mõistlikum lahendus kõvade pindade puhastamisel, näiteks betoonpinnad, kivipinnad ja kõvemad metallpinnad. Liivapritsi kasutatakse erinevatelt pindadelt näiteks vana värvi, mustuse ja rooste eemaldamiseks. Lisaks karestab liivaprits pindasi, mis annab parema nakke värvimisel.

Betooni torkreteerimine

betooni torkreteerimine

Betooni torkreteerimist kasutatakse peamiselt raskesti ligipääsetavates kohtades betooniparanduste tegemiseks. Palju kasutatakse trokreeti sillatalade ja sillasammastel betooniparanduste tegemisel ning samuti tunneliehitusel. Sobib kasutada kohtades kuhu raketist on keeruline ja kulukas ehitada.

Betoonitööd

betoonitööd

Teostame nii hoone vundamentide, betoonist põrandate, seinte, lagede ehitust kui ka erinevate sildade, truupide ja tunnelite betoonitöid. Lisaks teeme näiteks betoonteid ning pakume ka erinevaid lahendusi vettpidava betooniga, näiteks autokanalite ehitus.

Veo- ja tõsteteenus

betoonitööd

Pakume ka veo- ja tõsteteenust. Masinaks on Volvo FL-240 koos kraanaga. Masina Kandevõime 7500 kg, kasti suurus 6,5x2,4 meetrit. Kraana maksimaalne pikkus 13,5 meetrit ja maksimaalne tõstevõime 3,5 tonni.